Zablokowana dk 68 z powodu nieudanej próby zawracania ciężarówką

zdjęcie: Zablokowana dk 68 z powodu nieudanej próby zawracania ciężarówką / pixabay/3491753
Zablokowana jest droga krajowa nr 68 w Dobryniu Dużym, gdzie podczas próby zawracana ciężarówka utknęła w poboczu i stanęła w poprzek jezdni - podał w poniedziałek po południu lubelski oddział GDDKiA.
REKLAMA

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej lubelskiego oddziału GDDKiA poinformował, że w poniedziałek po godz. 15 ciężarówka zablokowała drogę krajową nr 68 między Wólką Dobryńską a towarowym przejściem granicznym z Białorusią w Koroszczynie.

Jak wyjaśnił, do zablokowania trasy doszło podczas próby zawrócenia pojazdu. Ciężarówka utknęła w poboczu gruntowym i stoi w poprzek drogi. Na miejscu zdarzenia jest policja, służba utrzymania drogi i holownik.

Dyżurny GDDKiA podał, że utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin. (PAP)

autor: Piotr Nowak

pin/ akub/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Nisko
8.9°C
wschód słońca: 06:21
zachód słońca: 18:53
Koronawirus
podkarpackie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nisku

kiedy
2023-04-18 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-24 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-11 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany