26 luty 2023

Mężczyzna zginął potrącony przez pociąg; policja wyjaśnia okoliczności

zdjęcie: Mężczyzna zginął potrącony przez pociąg; policja wyjaśnia okoliczności / fot. PAP
fot. PAP
37-letni mężczyzna został w niedzielę wczesnym rankiem potrącony przez pociąg. Zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejeździe kolejowym bez zapór w Nowej Sarzynie (woj. podkarpackie). Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku.
REKLAMA

Jak poinformowała w policja w Leżajsku, w niedzielę około godz. 6 dyżurny został powiadomiony o potrąceniu osoby przez pociąg w Nowej Sarzynie.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że na oznakowanym przejeździe kolejowym bez zapór, pociąg relacji Przemyśl - Warszawa potrącił mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu wypadku” – podała policja.

Funkcjonariusze ustalili, że ofiarą jest 37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Maszynista pociągu był trzeźwy.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku. (PAP)

autorka: Agnieszka Pipała

api/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Nisko
11.1°C
wschód słońca: 06:21
zachód słońca: 18:53
Koronawirus
podkarpackie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nisku

kiedy
2023-04-18 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-24 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-11 19:00
miejsce
Pub Kultowo, Nisko, Kwiatkowskiego 3
wstęp biletowany